KONST / Litografier / Färglitografi 14972038
nr 1497 2038
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Norra Riddarholmshamnen, Riddarholmen. Signerad, numrerad 91/460. Färglitografi. Bildmått: 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:26:43
19/10 18:02:55
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant